Kilka słów o ExowoodTo co powinni Państwo o nas wiedzieć...

Kim jesteśmy?

Firma EXOWOOD zajmuje się głównie usługami takimi jak, montaż podłóg  drewnianych, cyklinowaniem bezpyłowym, renowacją starych podłóg, renowacją schodów, montażem tarasów drewnianych i elewacji.
Na terenie woj. Lubuskiego działamy od 2004 roku , głównie w powiecie żarskim i żagański. Grono naszych zadowolonych klientów systematycznie rośnie, co pozwoliło nam poszerzyć zakres naszej działalności. W naszym Salonie  sprzedaży znajdź Państwo wszelkiego rodzaju podłogi drewniane, począwszy od litych desek i parkietów po deski warstwowe, z drewna krajowego i egzotycznego. Dużym zainteresowaniem cieszą się tarasy drewniane i kompozytowe które są alternatywą dla tradycyjnych płytek stosowanych na zewnątrz np. na tarasach, schodach czy wokół basenów. W naszej ofercie znajduje się również system elewacji i ogrodzeń kompozytowych co w połączeniu z tarasem z tego samego materiału tworzy harmonijną całość.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i zawsze służymy fachowym doradztwem w doborze gatunku drewna czy chemii potrzebnej do wykonania podłogi tak, aby cieszyła przez wiele lat. Zapewniamy profesjonalne środki do pielęgnacji podłóg drewnianych które dodatkowo przedłużają piękno i naturalny wygląd. Stawiamy na jakość i profesjonalizm usług!
To co wyroznia nas na tle innych  firm to fakt, ze zapewniamy kompleksowa usługe wraz z dostarczeniem profesjonalnej chemii oraz podłóg drewnianych najlepszych producentów, z ktorymi współpracujemy od lat. Kupujac u nas cały materiał wraz z usługa przysługuje ulga w wosokośći 15 % wiec za calość płacą Państwo tylko 8 % VATu.

Przy większych zamówieniach przewidujemy rabaty oraz promocje.
Zapraszamy do współpracy  parkieciarzy dla których mamy przygotowaną specjalną ofertę cenową na chemię i materiały ścierne.

Działamy na terenie całego Kraju, oraz większości krajów Unii Europejskiej.

Główne usługi:

Renowacje podłóg · 40%
Montaż podłóg · 30%
Montaż tarasów · 30%
Sprzedaż podłóg · 65%
Sprzedaż tarasów · 35%
Nasi Klienci